Strepsils Intensive Direct

Strepsils Intensive Direct zwalcza ból gardła i stan zapalny najdłużej - aż do 6 godzin. Unikalna mgiełka nie spływa po gardle i wnika głęboko w warstwy tkanki gardła.

Opis produktu

Strepsils Intensive Direct zawiera przeciwzapalny flurbiprofen
Działa przeciwbólowo w przypadku infekcji wirusowych oraz bakteryjnych
Forma sprayu zapewnia precyzyjną aplikację substancji leczniczej bezpośrednio w miejsce infekcji w postaci mgiełki.

Dorośli w wieku 18 lat i powyżej - jedna dawka (3 rozpylenia aerozolu) na tylną część gardła co 3-6 godzin, w razie potrzeby. Nie należy przyjmować więcej niż 5 dawek w okresie 24 godzin. Nie wdychać podczas rozpylania aerozolu. Produktu leczniczego nie należy stosować przez okres dłuższy niż 3 dni.

Krótkotrwałe objawowe leczenie ostrego bólu gardła u dorosłych. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na flurbiprofen lub na którąkolwiek substancję pomocniczą; nadwrażliwość w wywiadzie (np. astma, skurcz oskrzeli, nieżyt błony śluzowej nosa, obrzęk naczynioruchowy lub pokrzywka), nadwrażliwość na ASA lub inne NLPZ; czynna lub nawracająca choroba wrzodowa/krwotok i owrzodzenie jelit; krwawienie lub perforacja p. pokarmowego w wywiadzie, ciężkie zapalenie jelita grubego, zaburzenia krwotoczne lub dotyczące wytwarzania krwi, związane z wcześniejszym leczeniem przy użyciu NLPZ; III trymestr ciąży; ciężka niewydolność serca, wątroby lub nerek; dzieci i młodzież w wieku poniżej 18 lat.